Více než 2 miliony uživatelů Microsoft CRM a další globální novinky 

Posted by Jan Vaněk Tuesday, July 19, 2011 4:58:00 PM

Minulý týden proběhla v americkém Los Angeles tradiční partnerská konference Microsoft Worldwide Partner Conference 2011. Na akci byly publikovány některé zajímavé informace, týkající se Dynamics CRM:

  • Počet uživatelů celosvětově přesáhl 2 miliony, počet zákazníků 30 tisíc.
  • O cloudové řešení CRM Online je stále větší zájem, např. v dubnu 2011 bylo prodáno 73% uživatelů ze všech prodaných ve variantě Online.
  • CRM Online bude poskytováno také jako volitelný Add-on stávajícím předplatitelům cloudové služby Office 365, přičemž bude sjednocen i model objednávání a plateb.
  • Na 4. kvartál je plánován servisní update služby CRM Online, který bude zahrnovat vylepšení v oblasti bezpečnosti (např. jednotné přihlašování pomocí Active Directory Federation Services) a propojení se sociálními sítěmi. Těšit se můžeme také na nové typy grafů, vícenásobné časové osy v grafech a více datových typů použitelných v dialozích.
  •  

S partnerskou konferencí nesouvisející, nicméně také zajímavou novinkou z poslední doby je oznámení prodloužení stávajících zvýhodněných cenových podmínek pro Microsoft Dynamics CRM 2011 Online až do konce tohoto roku. Stále tedy platí cena 31 EUR za 1 uživatele a měsíc.

ORTEX spol s.r.o.
Comments are closed on this post.