Na stránky www.mscrm.cz jsme přidali několik videí 

Posted by Jiří Cabal Thursday, June 12, 2008 6:00:20 PM

Na produktové stránky www.mscrm.cz jsme dnes přidali několik zajímavých ukázek Dynamics CRM ve formě videa. Videa nejsou možná ještě úplně optimální, jsou bez zvuku a na pomalejších připojeních si musíte chviličku počkat, než se natáhnou, ale je to určitě mnohem zajímavější než statické obrázky.

Na prvním videu uvidíte praktické využití našich dvou add-onů pro dotažení rejstříkové adresy k obchodnímu vztahu a využití mapových podkladů ve vazbě na záznam zákazníka (nalezení v mapě, trasa a zobrazení výběru zákazníků do plošné mapy.

Na druhém videu je web.ortex.cz/produkty/crm/ukázka multijazykového uživatelského rozhraní, kterou rád pouštím při prezentacích pro pobavení diváků. Schválně si všimněte použitých exotických jazyků, co to s takovým CRM udělá.

Na třetím videu je potom demonstrace workflow nastaveného pro určité uživatelské role v případě zpracování požadavku zákazníka. Požadavek je nejprve zachycen obchodníkem, pak je automaticky směrován na manažera servisu a ten jej přidělí konkrétnímu servisnímu pracovníkovi. Mezitím probíhá automatická notifikace příjemce formou e-mailu nebo úkolu.

ORTEX spol s.r.o.
Comments are closed on this post.