Blíží se naše akce "Manažerská snídaně s Microsoft CRM" 

Posted by Jan Vaněk Tuesday, June 2, 2009 5:21:13 PM

Příští týden v úterý 9.6. 2009 se bude konat akce "Zaměřeno na zákazníka" - Manažerská snídaně s Microsoft CRM. Podobnou akcí chceme každoročně oslovovat především nové zákazníky, a tak jsme i tentokrát vymýšleli, čím zaujmout a oslovit. Ukazovat standardní CRM, na to asi není už nikdo moc zvědavý. V kurzu jsou vertikálně zaměřená řešení a zkušenosti konkrétních zákazníků. Rozhodli jsme se proto zorganizovat akci menšího rozsahu (formát "manažerské snídaně" je dnes docela populární) zato však specificky zaměřenou.

Akce je primárně určena pro dodavatele do stavebnictví, montážní a stavební firmy nebo výrobce stavebních hmot, ale mnoho procesů je stejně společných pro každého, kdo má zákazníky a neprodává jen "housky na krámě" ale má delší obchodní cyklus. Na semináři ukážeme konkrétní řešení pro malou (3 uživ.), střední (17) i větší firmu (165 uživatelů). Zajímavé bude určitě vystoupení pana Vladislava Krejčíře z web.ortex.cz/produkty/crm/firmy Sulko, který spolu s námi dostal CRM ve své firmě do opravdu zajímavé pozice základního celopodnikového informačního systému. V CRM jsou řešeny procesy marketingu, prodeje, servisu, ale i plán výroby nebo interní help desk. Snad ne náhodou získal tento projekt ocenění  Microsoft Industry Awards Fnalist 2009. Myslím, že šířka použití Microsoft CRM v této firmě je zcela v duchu aktuálního trendu xRM ("použijte CRM jako základ libovolného řešení řízení "nějakých" vztahů").

Díky vstřícnosti dalšího zákazníka, pana Koubka, majitele firmy Animo Bohemia, jsme natočili i multimediální pozvánku, kterou si můžete pustit zde.

ORTEX spol s.r.o.
Comments are closed on this post.