Blíží se spuštění hostované verze Microsoft CRM 

Posted by Jan Vaněk Tuesday, April 29, 2008 4:37:00 PM

Jedním z velkých hesel při uvedení nové verze Microsoft CRM 4.0 ve Spojených státech bylo "Power Of Choice" - tedy doslova "Síla výběru", my bychom spíš asi řekli "Možnost výběru". Mimochodem, nositelem tohoto hesla je nový softwarový architekt firmy Microsoft pan Ray Ozzie, velká osobnost, který stála kdysi u zrodu Lotus Notes. Heslem je myšlena svoboda ve výběru způsobu provozování systému CRM. V Americe jsou možné dokonce tři: systém zakoupit a provozovat interně, využít řešení hostovaného přímo u společnosti Microsoft (CRM Online) a řešení hostovaného u partnerů. Řešení CRM Online mělo slavnostní "výkop" před několika dny - přesně 22. dubna.

Ale vraťme se do Čech. (Nebo do Česka? Pořád si na to nějak nemůžu zvyknout). Online verze tu není a zatím nebude k dispozici ale rychle se blíží spuštění projektu hostovaného CRM u partnera. To znamená, že už brzy si bude moci kdokoliv snadno vyzkoušet CRM po 30 dní v reálném provozu, že bude moci opravdu rychle začít CRM používat i bez nákupu serveru a další infrastruktury. Mezi další výhody patří i cena, protože jde o řešení bez investic, pouze s měsíčními náklady za reálné využívání příslušného počtu licencí (cena za uživatele a měsíc bude pod 2000,- Kč.).

 

Dál se ovšem zatím nedostanete.

Technicky zajišťuje hosting firma Logos, partnerská role naší firmy bude ještě upřesněna.

Start ostrého provozu bude 1.6. t.r., v květnu bude ještě probíhat partnerské testování tohoto řešení. Vzhledem k tomu, že do konce roku budou platit zvýhodněné podmínky, doporučujeme sledovat novinky a včas zkoušet. Další podrobnosti zveřejníme, jakmile to bude možné.

Stay tuned!

ORTEX spol s.r.o.
Comments are closed on this post.