Žijeme přípravou semináře... 

Posted by Jiří Richtr Thursday, April 10, 2008 11:30:00 AM

Poslední dny se intenzívně věnujeme přípravě semináře, který se koná u příležitosti uvedení nové verze CRM. Každý asi zná ten spěch a nervozitu, nervy jsou v tekutém stavu, protože občas doslova tečou :-).  Horko je nejen prezentátorům, ale také nám, vývojářům.

Jak možná víte, CRM od Microsoftu je velmi snadno propojitelné s jinými systémy. Toto propojení velmi efektivně rozšiřuje funkcionalitu CRM. I my máme připravena některá typová doplňková řešení - tzv. add-ons.

Honza, který bude prezentovat, logicky přišel s tím, že potřebuje tyto doplňky nahrát do s připraveného prezentačního prostředí. A ejhle. Polovina věcí je nefunkční! Přijít na takovou „prkotinu“, jako že prezentační systém má zcela jiné regionální nastavení (a podle toho se jinak chová celá řada .NET  funkcí) trvá celou věčnost. Další věc: jak to, že se mi na formuláři v entitě nezobrazují tlačítka? Vždyť konfigurační xml soubor (ISV.CONFIG) je správně naimportován, a byl ve správném tvaru. Aha, ale on se musí v té „čtyřce“ aktivovat na úplně jiném místě než v předchozí verzi… A čas běží a Honza čeká.

Ale nebojte se. Myslím, že se máte na co těšit. Tady je malá ochutnávka toho, co uvidíte.

Co třeba vyhledání optimální trasy k Vašemu zákazníkovi - to vše na jeden klik? S naším partnerem T-Mapy je to snadné!

Nejkratší trasa k zákazníkovi na jedno kliknutí.

 

A kde jsou moji VIP zákazníci?

Vyhodnocení dat CRM - rozložení VIP zákazníků po okresech

 

A co takhle "lustrace" nebo automatické doplnění správné obchodní adresy partnera za pomocí služeb CreditInfo? Žádný problém!

Napojení CRM na obchodní informace poskytované CrediInfem

Co dodat? Přijďte se podívat, jste srdečně zváni!

 

ORTEX spol s.r.o.
Comments are closed on this post.